Skip to content

Система підвісної терапії RedCord Neurac

СИСТЕМА ПІДВІСНОЇ ТЕРАПІЇ REDCORD NEURAC – унікальна розробка для безболісного відновлення руху м'язів та м'язових груп, відновлення координації рухів та зміцнення м'язового скелета.

СИСТЕМА ПІДВІСНОЇ ТЕРАПІЇ REDCORD (слінг-терапія) – це система виконання вправ у підвішеному положенні, орієнтована на роботу глибоких м’язів.

Методика з’явилася у Норвегії на початку 2000-х років, і вже встигла довести свою ефективність. Нині RedCord широко використовується в усьому світі для підготовки відомих спортсменів та реабілітації пацієнтів, які мають радикуліт, остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків та інші захворювання опорно-рухового апарату.

З ЯКОЮ МЕТОЮ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ NEURAC?

В основі методу – відновлення правильних рухових стереотипів, порушених внаслідок болю. Коли людина відчуває хронічний біль, її тіло набуває неприродного положення з перевантаженням одних груп м’язів (агоністів) та надмірним розслабленням протилежних груп м’язів (антагоністів). Як наслідок, м’язи-антагоністи втрачають здатність виконувати свої функції. Проблема особливо показова щодо коротких м’язів, які утримують хребетний стовп.

Гравітаційне навантаження дає змогу створити пацієнтові стан повної відсутності больових відчуттів. Тільки в такому випадку можливе досягнення головної мети реабілітації за методикою Neurac – відновлення та покращення рухової активності за допомогою інтенсивної стимуляції нервової системи, тобто нейром’язової активації.

ПОКАЗИ ДО ТЕРАПІЇ НА СИСТЕМІ REDCORD NEURAC:

  • гострі та хронічні болі у спині;
  • нестабільність поперекового та шийного відділів хребта;
  • відновлення після травм із хронічним болем;
  • відновлення балансу та пропріоцепції пацієнтів на функціональному етапі реабілітації;
  • реабілітація після інсульту;
  • сприяння правильній роботі м’язово-фасціальних біомеханічних ланцюгів у спортсменів.

ЯК ЗАНЯТТЯ НА REDCORD ВПЛИВАЮТЬ НА ОРГАНІЗМ?

  • зменшують больові відчуття;
  • відновлюють силу м’язів та нервово-м’язову регуляцію;
  • відновлюють координацію та рівновагу;
  • покращують рухову активність;
  • формують стійкий м’язовий корсет;
  • покращують біомеханіку рухів;
  • формують правильний патерн руху через активацію пропріорецепторів у суглобах та мʼязах;

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ НА СИСТЕМІ REDCORD?

Перед початком курсу занять пацієнт проходить тестування: виконує різні рухи, спираючись на нестійку платформу. Фізичний терапевт оцінює поєднану роботу м’язових груп і відстежує порушення в будь-якій конкретній групі м’язів.

Після тестування терапевт підбирає індивідуальний курс для роботи над проблемними зонами: від найпростіших до висококоординованих складних вправ. Терапевт коригує положення тіла, техніку виконання вправ для максимально точного руху, з правильним контролем, ускладнює вправи в процесі реабілітаційного лікування.

Завдяки спеціальним прогресивним сходам різних рівнів складності, одна і та ж вправа, виходячи з призначень, може виконуватися як пацієнтом з гострим больовим синдромом, так і професійним спортсменом. Використовуючи свою власну вагу тіла як опір, ви можете зробити сотні рухів (місток, віджимання, підтягування, відведення) лише в одному єдиному пристрої RedCord.

REDCORD В АКСІС

Спеціалісти нашого Центру реабілітації хребта та суглобів Аксіс пройшли курси навчання системі Neurac та отримали міжнародний сертифікат.

Наші терапевти працюють з пацієнтами будь-якого віку та підбирають комплекс вправ індивідуально для кожного клієнта з урахуванням клінічної картини та фізичної підготовки. Ми орієнтовані лише на ефективний результат, тож чекаємо від вас такого ж позитивного настрою та впевненості у власних силах!

Хочете записатися на консультацію? Зателефонуйте нам або заповніть реєстраційну форму на сайті – це займе всього кілька хвилин.

Зворотній зв'язок

    Інші послуги:

    08.09.2022

    Кінезіотерапія на блочних тренажерах

    КІНЕЗІОТЕРАПІЯ НА БЛОЧНИХ ТРЕНАЖЕРАХ – це метод реабілітації, спрямований на розширення амплітуди рухів у суглобах, заняття напруження, релаксацію та скорочення м’язів тулуба і кінцівок. Термін походить з латини й дослівно означає “терапія рухом”.

    При цьому ми використовуємо тренажери з антигравітаційною конструкцією – тренажер Бубновського і його аналоги.

    12.07.2022

    Кінезіотейпування

    КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ – це накладання на ушкоджені м’язи, сухожилля і суглоби тейпів (спеціальних тканинних “пластирів”), що зменшують больовий синдром.

    12.07.2022

    Дестабілізаційна терапія

    БАЛАНСУЮЧА ТЕРАПІЯ – терапія на балансуючих платформах, під час якої здійснюється вплив на пропріорецепцію та вестибулярний апарат. Саме ці структури організму відповідальні за сприйняття частин тіла у просторі.

    12.07.2022

    Прикладна кінезіологія

    ПРИКЛАДНА КІНЕЗІОЛОГІЯ – це метод альтернативної медицини, який визначає і виправляє стан внутрішніх органів та систем органів через зміну тонусу пов’язаних з ними скелетних м’язів.

    12.07.2022

    Шрот-терапія

    SCHROTH-ТЕРАПІЯ – одна з провідних визнаних у світі методик лікування сколіозу. Її на початку XX століття розробила німецький фізіотерапевт Катаріна Шрот. Лікарка сама мала сколіоз і дослідила користь асиметричного дихання у його лікуванні.

    12.07.2022

    PNF терапія

    PNF – це чергування скорочення та розслаблення м’язів, що стимулює ділянки головного мозку, які відповідають за рухи, та відновлює м’язову систему.

    ЗАПИС НА ПРИЙОМ