На консультації лікар-невролог досліджує причини виникнення захворювань: ознайомлюється зі скаргами пацієнта, проводить детальний огляд та функціональне тестування рухливості, виявляє можливі порушення, аналізує симптоматику. За результатами збору анамнезу, лікар складає план лікування та рекомендації з реабілітації.
СКАРГИ, З ЯКИМИ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЛІКАРЯ НЕВРОЛОГА:
- головний біль;
- запоморочення, головокружіння і порушення рівноваги;
- депресивні стани та панічні атаки;
- біль у шийному, грудному та поперековому відділі хребта;
- міжхребцеві грижі, протрузії;
- деформації хребта: кіфоз, лордоз, сколіоз;
- порушення функції кінцівок (оніміння, зниження чутливості та біль під час руху);
- бойова травма;
- післяопераційний догляд та реабілітація;
- лікування та реабілітація наслідків інсульту.
ЩО ЛІКУЄ НЕВРОЛОГ?
Симптоми: частий або постійний головний біль, швидка втома, підвищена тривожність та дратівливість, порушення сну, різке погіршення пам’яті та уваги, зміна або порушення мови, порушення координації, проблеми з вестибулярним апаратом, запаморочення, непритомність, втрата свідомості.
Такими захворюваннями можуть бути: невралгії, невриті, невропатії, остеохондроз, спондильоз, грижі міжхребцевих дисків, хвороба Паркінсона, епілепсія, розсіяний склероз, деменція та ін.
Основні симптоми: ниючий або гострий біль плеча, лопатки чи шиї; оніміння кінцівок, скутість м’язів та перенапруга м’язів шиї, плечового пояса, поперекового відділу, неправильна постава, викривлення хребта, сильний стрес, перенапруження.
Внаслідок травм та операцій опорно-рухового апарату, пошкоджуються м’язи, зв’язки, кістки, капсули суглобів. Всі ці пошкодження супроводжуються больовими відчуттями. Залежно від ступеня пошкодження та больового синдрому спеціалісти обирають метод і тривалість реабілітації.
Ознаки: асиметричність тіла, що супроводжуються малорухливістю спини, біль в руках, плечах, спині та попереку, головні болі, оніміння рук чи ніг.
При хронічному стресі м’язи можуть перебувати в постійній напрузі. Це призводить до больових відчуттів по всьому тілу та може викликати інші реакції організму і навіть сприяти розладам, пов’язаним зі стресом.
Лікувальна блокада — найбільш ефективний та швидкий метод в такому випадку. Метод заснований на веденні знеболювального і протизапального засобу безпосередньо в місце болю і запалення. Знеболювальний ефект настає за декілька хвилин.
ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ НЕВРОЛОГА?
Якщо ви отримали травму, без зайвих вагань і особливої підготовки направляйтеся до лікаря, щоб отримати допомогу невідкладно!
Якщо ж ви маєте симптоми, які турбують вас протягом певного часу, підготуйтеся до прийому, записавши всі свої скарги, їхню тривалість та вираженість у нотатнику. В такому разі на консультації лікаря ви точно не забудете чогось важливого.
Також візьміть з собою висновки інших лікарів, які обстежували вас щодо даної проблеми, та результати усіх обстежень при їх наявності. Це можуть бути КТ, МРТ, рентгенівські знімки, загальний аналіз крові та сечі тощо.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЛІКАРІВ В АКСІС
- Наші лікарі мають вузьку спеціалізацію та великий досвід у лікування різноманітних неврологічних патологій, регулярно підвищують кваліфікацію і стажування у провідних європейських клініках.
- Ваше лікування базуватиметься на принципах доказової медицини з індивідуальною адаптацією під ваш конкретний випадок
- Ми гарантуємо вам індивідуальний та комплексний підхід, адже наші лікарі працюють у команді. Під час консультації лікар-невролог може запросити своїх колег: реабілітолога, фізичного терапевта, ортопеда-травматолога.