Skip to content

Фізична реабілітація військових

Щодня заради нашої перемоги захисники України виконують надскладні завдання, ризикуючи власним здоров’ям та життям. За результатами їх героїчних вчинків спостерігає весь світ, та от ціна за них іноді занадто висока. Унаслідок ворожих обстрілів українські воїни отримують поранення різного ступеня важкості. Їм надається кваліфікована медична допомога у військових госпіталях та спеціалізованих медичних закладах. Але надважливе значення має також і наступна реабілітація військовослужбовців, для повноцінного відновлення власної функціональності.

Реабілітація військових — це наш фронт, на якому йдемо до перемоги.

ЧОМУ МИ ЦЕ РОБИМО?

Чому ми це робимо.

В центрі реабілітації хребта та суглобів Аксіс, сформована потужна мультидисциплінарна команду фахівців, які мають великий досвід роботи з пацієнтами. Широкий спектр методик, дозволяють знайти правильну тактику реабілітації у кожному окремому випадку. Центр обладнаний передовим реабілітаційним та фізіотерапевтичним обладнанням. Саме тому ми не просто хочемо, а й маємо достатньо ресурсів, аби «ставити наших воїнів на ноги».

КОМУ МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ?

  • Пацієнтам з оперованими переломами хребта, з оскольчатими та кульовими пораненнями хребта
  • Пацієнтам з оскольчатими та кульовими пораненнями верхніх і нижніх кінцівок, контрактурами суглобів, як оперованих, так і не оперованих.
  • Пацієнтам з контузіями центрально-нервової системи
  • Пацієнтам з ампутаціями та опіками.

На якому етапі потрапляють до нас пацієнти?

  • Коли пацієнти мають внутрішні фіксації пошкоджених кісток
  • Рани загоєні після пошкодження м’яких тканин, оперативного втручання або опіків

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ТРАВМ ТА ПОРАНЕНЬ ХРЕБТА

Покази до реабілітації:

  • стабілізуючі операції хребта з металоконструкціями
  • оскольчаті та кульові поранення хребта) 
  • люмбаго, корінцевий синдром, люмбагоішіалгія; 
  • Біль у хребті; торакалгія, цервікалгія. 

Коли необхідно розпочинати курс реабілітації:

Період початку реабілітації від 7 до 40 днів після виписки зі шпиталю. Термін залежить від характеру поранення та методів та тривалості госпітального лікування.

Що входить в курс лікування:

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ПОРАНЕНЬ ТА ТРАВМ КІНЦІВОК

Пацієнтам з оскольчатими та кульовими пораненнями верхніх і нижніх кінцівок, контрактурами суглобів, як оперованих, так і не оперованих. 

Показання до реабілітації:

  • Операції із встановленням металоконструкцій на кінцівках; 
  • Операції остеосинтезу та стабілізації суглобів; 

Коли необхідно розпочинати курс реабілітації: Період початку реабілітації від 7 до 40 днів після виписки зі шпиталю. Термін залежить від характеру поранення та методів та тривалості госпітального лікування. Деякі пацієнти можуть розпочинати реабілітацію негайно після зняття гіпсових пов’язок.

Що входить в курс лікування:

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ КОНТУЗІЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

Показання до реабілітації:

  • вестибулотоксичний синдром;
  • порушення дрібної та великої моторики; біль у голові розпираючого характеру та постійні запаморочення;

Коли необхідно розпочинати курс реабілітації: Залежно від ступеня тяжкості, можливий початок реабілітації на дошпитальному етапі.

Що входить в курс лікування:

 

ОСОБЛИВОСТІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВІЙСЬКОВИХ В АКІС

Перша консультація для військових безкоштовно, під час якого складається індивідуальний план реабілітації. Курс реабілітації військові отримують зі знижкою 50%

Для запису на первинну консультацію телефонуйте нам чи заповнюйте реєстраційну форму на сайті!

Зворотній зв'язок

    ІНШІ ЗАХВОРЮВАННЯ:

    12.07.2022

    Реабілітація після Covid

    З початку пандемії COVID-19 в Україні захворіли вже майже 5 млн людей, з них понад 100 тис. – загинули від смертельних ускладнень. Практично кожен, хто перехворів на цей недуг, відчував після одужання залишкові явища хвороби, зміни у поведінці, настрої, працездатності. Іноді такі симптоми тривають місяцями та значно погіршують нормальний ритм життя. Саме тому ми приділяємо особливу увагу реабілітації постковідних пацієнтів. Адже пандемія COVID-19 – це вже невіддільна частина нашого життя. І симптоми постковіду можуть спіткати будь-кого.

    12.07.2022

    Фізична терапія під час вагітності та після пологів

    Вагітність та пологи – це значне навантаження на жіночий організм. Адже у період вагітності посилюється робота всіх внутрішніх органів, зростає навантаження на серце, змінюється психоемоційний стан жінки. Додаткова вага підвищує навантаження на ноги та спину. Під час пологів активно залучаються м’язи черевного преса і тазового дна. Тож вони повинні бути готові до таких навантажень, щоб запобігти розвитку післяпологових ускладнень.

    12.07.2022

    Реабілітація після інсульту

    Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу, що призводить до пошкодження певної ділянки головного мозку. За механізмом розвитку виділяють 2 типи інсульту:
    ішемічний – через тромбоз або спазм (звуження) судини, що кровопостачає певну ділянку мозку;
    геморагічний – через крововилив у мозок (внаслідок розриву артерії).

    12.07.2022

    Реабілітація після операцій

    Вдало проведене операційне втручання – це лише 50% успіху одужання. Інші 50% залежать від самого пацієнта: його загального стану здоров’я, того, як він дотримується рекомендацій лікарів, а також як відбуваються реабілітаційні заходи. Тож, незалежно від виду операційного втручання, реабілітація дає змогу пацієнтові швидше відновитися і повернутися до активного життя!

    12.07.2022

    Реабілітація після травм та переломів

    Травма – це порушення цілісності органів або тканин, що призводить до зменшення чи втрати функції. Найчастіше це гострий стан, що може виникнути як в побуті, так і під час виконання професійних обов’язків. Одним з найпоширеніших видів травми є перелом – порушення цілісності кістки.

    ЗАПИС НА ПРИЙОМ